Стилісти на модних показах вже продемонстрували несподівані тренди зачісок цього сезону, а зірки вже почали щосили ними користуватися. Досить несподівано на подіумах можна було побачити і брудну голову, і "зализане" волосся, і навіть неслухняний чубчик.

 

Якщо ви хочете змінити імідж, то 2020 рік чудово для цього підходить. Найпопулярніші варіанти модних зачісок 2020 року стануть тією «паличкою-виручалочкою», якій до снаги перевтілити жінок до невпізнання, та й не лише зовні!

У новому сезоні для жінок в тренді будуть-легкі, динамічні стрижки завдання яких підкреслити природну красу своєї власниці. Одними з найбільш популярних зачісок залишаються невимушені пряме, довге волосся.

Подовжене каре в поєднання з фарбуванням – наймодніша стрижка цього року.
МОдними зачісками для середнього волосся будуть каскадні стрижки, каре для середнього волосся, а також стрижки з чолкою

Що ж стосується довгого волосся, то тут модним буде ідеально гладке, дзеркально, сяюче волосся.

У теперішній час кількість варіантів стрижок для чоловіків таке ж різноманітне як і для жінок. Цього року великою популярністю буде користуватися стиль ” грандж ” з різними варіаціями, з голеними скронями, різною кольоровою гамою і завзятим чубчиком.

Для короткого волосся самими модними будуть стрижки – бокс, напівбокс, милі тарі, а також ” їжачок ”.

Модними стрижками для середнього волосся будуть – боб, подвійне каре, каскадні, а також бокова стрижка з голеними скронями. 

Ось кілька трендових зачісок, які можуть допомогти Вам створити образ в новому сезоні:

 

 

 Для любителів хлоп’ячої недбалості: коротка стрижка з піднятими біля коренів пасмами. Ідеальне поєднання – тендітна шия і мініатюрні риси обличчя, відтінені брутальної зачіскою.

Хочете виглядати так, ніби щойо приїхали з Маямі? Сміливо робіть таку укладку. І врахуйте, що немає у світі жінки, яку б ці локони не зробили молодшою і «повітрянішою». Зробити таку зачіску досить легко, всього лише за допомогою великої плойки або великих бігуді.

Гладеньке або недбало зібране текстурне волосся. Кінський хвіст у 2020 році все ж має парочку відмінних рис: дуже високий, дуже довгий і дуже гладкий, а резинка неодмінно повинна бути прихована під пасмом волосся, яке закріплене навколо хвоста.

Варіантів укладки з ефектом мокрого волосся просто сила-силенна. Ви можете укласти гелем тільки коріння або ж розподілити олію і мус по всій довжині, зібравши потім пасма в пучок або хвіст. А для коротких стрижок така укладка взагалі стане порятунком: виглядає модно, є кілька різних стилів зачіски, створюється за одну хвилину. Ідеально!

Насправді це ті ж локони, тільки дуже дрібні. Очевидний успіх цієї зачіски в тому, що вона може додати об’єму біля коріння волосся: укладка зробить більш грайливе враження і додасть образу легкості. Те, що потрібно для Нового року або будь-якого іншого свята в 2020 році!

Якщо високий хвіст додає образу зухвалості, то низький походить для більш витончених дам. Це саме та класика, з якою ніколи не прогадаєш. А якщо захочете розбавити зачіску і зробити її більш нарядною – завжди можете покластися на стильні шпильки і інші аксесуари для волосся.