Створення чарівного образу - щоденна праця. Маски, масаж, бальзами, косметичні процедури... Невже можна в один момент стати володаркою розкішних локонів?

Виявляється, що можна. А яким чином це зробити нам розповіли майстри салону краси "Катрін". Виявляється, за допомогою кератинового випрямляння можна мати розкішне волосся.

Якщо Ви мрієте про гладке та блискуче волосся, як у рекламних моделей, то це для Вас.

Кератинове випрямлення волосся обіцяє доглянуте, м’яке, гладке, еластичне та блискуче волосся після однієї процедури та на тривалий час. Ну як це не зацікавить сучасну дівчину? Адже волоссям ми підкреслюємо свою унікальність, красу та щоденний образ.

Випрямлення волосся кератином відмінно підійде тим, хто потребує розкішної шевелюрі тут і зараз. Буде все, як очікувалося: живі і блискучі, густі і сильні.

Салонна процедура, здатна на довгий час розпрямити кучері, використовується вже декілька останніх років, і популярність її зростає. Кератинування не тільки спрощує укладання волосся на кілька місяців вперед, але й вирішує проблему пошкодженого і ослабленого волосся - після хімічної завивки, знебарвлення, мелірування і навіть перебування на морі.

Кератинове вирівнювання та відновлення волосся дає можливість вирівняти волосся на 4-5 місяців, - стверджують фахавці.

В салоні краси Катрін кваліфікований майстер проведе процедуру кератинового випрямлення волосся.

Більше інформації про послуги та майстрів салону "Катрін" можна знайти у Фейсбуці або Інстаграмі, а також на сайті салону краси - www.katrin.if.ua.

Вас завжди чекають за адресою: вул. Гнатюка, 1 (вхід в двір з вул. Івана Франка).

Деталі за телефоном (050)-769-63-03, (098)283-78-03.